5 najbardziej nietypowych wizytówek

Nietypowa wizytówka

Wizytówki od dawna są powszechnym rozwiązaniem na pozostawienie najważniejszych informacji biznesowych w profesjonalny sposób. Przeciętne projekty często nie rzucają się w oczy i nie zostają jednak zapamiętywane. Warto skorzystać z kilku ciekawych pomysłów na wizytówki, które na pewno nie pozostaną niezauważone!

Oryginalny kształt wizytówek

Kto powiedział, że wizytówka musi być prostokątna? Wyjątkowy kształt pozwala wyróżnić się wśród konkurencji i zaskoczyć klientów. Na stronie drukarni dostępne są takie kształty jak owal, koło oraz wizytówki, których jeden bok jest kształcie półokręgu. Interesujące są także wizytówki w kształcie metek, które możesz zawiesić na dowolnym produkcie.

Wizytówki Multiloft NFC

Choć na pierwszy rzut oka brzmią tajemniczo, to nic innego jak połączenie tradycyjnej formy wizytówki z nowoczesną technologią. Między czterema warstwami papieru znajduje się mikrochip, który wystarczy zeskanować przy pomocy komórki, a następnie odczytać zakodowane informacje (np. stronę www).

Wizytówki na papierze ozdobnym

Klasyczne, ale niezwykle eleganckie i szykowne. Wszystko za sprawą najlepszej jakości luksusowego papieru o wysokiej gramaturze. W połączeniu z minimalistycznym wzorem, tego rodzaju wizytówki sprawdzą się w poważanych branżach, w których szczególnie liczy się zrobienie dobrego wrażenia na kliencie.

Wizytówki tłoczone

To kolejna gratka dla fanów klasycznych rozwiązań z odrobiną ekstrawagancji. Dzięki nałożeniu wypukłego lakieru UV 3D, w swoich wizytówkach możesz wykorzystać namacalny element. Taki zabieg uszlachetnia druk, a dodatkowo oddziałuje nie tylko na zmysł wzroku, ale także dotyku.

Wizytówki bigowane

Zwane również składanymi. To rozwiązanie sprawia, że zamiast dwóch stron, zyskujesz aż cztery! Forma takiej wizytówki sprawia, że śmiało możesz użyć jej również jako karty podarunkowej, będącej jednocześnie reklamą Twojego biznesu.

1 comment

  1. Marta44 pisze:

    Super pomocny artykuł 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.