Aplikacja do organizacji czasu

Aplikacje do organizacji czasu

Możecie być najbardziej zapalczywymi hedonistami, jednak każdy przyzna, że lubi mieć wszystko wykonane na czas. W czasach, w których żyjemy mamy do wyboru nie tylko papierowe kalendarze i organizery, ale także mnóstwo aplikacji, którym się dzisiaj bliżej przyjrzymy.

Aplikacje na telefon czy komputer?

Aplikacje do organizacji czasu pojawiły się nie tylko w komputerach. Teraz mamy notesy elektroniczne w każdym smartfonie i tablecie. Producenci oferują mnóstwo rozwiązań, ale które będzie dla nas najlepsze? Jeśli uwielbiamy robić notatki i mieć wszystko pod kontrolą non stop, szukajmy takich aplikacji, które będą bezpośrednio zapisywać listy również na naszym komputerze. To bardzo wygodne i świetne rozwiązanie. Jesteś gdzieś na mieście i wpada Ci do głowy świetny pomysł. Chcesz zająć się tym, jak będziesz wieczorem pracował na komputerze. Włączasz laptopa i voila! Nic ci nie umknęło.

EVERNOTE

Jeśli jesteś maniakiem zapisywania każdej najmniejszej czynności i myśli, ta aplikacja jest dla ciebie. W Evernote będziesz miał bardzo rozbudowany system notatek, pod które możesz podpinać inne, dodawać do nich załączniki, zdjęcia i linki. W dodatku możesz do swoich notatek dodać widoczność dla innych osób. Jedynym minusem jest brak kalendarza. Niestety musisz wykupić abonament, jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich funkcji.

ANY DO

Jest jednym z ulubionych aplikacji do zarządzania: prosty i przejrzysty, bardzo intuicyjny w obsłudze. Pozwala tworzyć listy zadań do wykonania, posiada potrzebne alarmy i ustawienia priorytetów. Można w nim tworzyć cele na dziś, jutro, niedługo lub kiedyś. Jest idealny zarówno do zapisywania list zakupów, jak i życiowych celów. Any.do posiada nawet funkcję przypomnienia o zadzwonieniu do kogoś i pobiera kontakt z książki telefonicznej. Codziennie rano lub o wybranej przez siebie porze aplikacja włącza się i proponuje „chwilę dla Any.do”, abyś mógł spokojnie zaplanować swoje obowiązki. Dodatkowo można zainstalować darmowy kalendarz.

TRELLO

To aplikacja, która jest elektroniczną wersją papierowych karteczek samoprzyleprzych. Wbrew pozorom, to intuicyjne i łatwe narzędzie, które posiada wielu zwolenników. Na Trello możesz tworzyć tablice i listy oraz udostępniać je znajomym. Dostępna jest wersja dla przeglądarki i jako aplikacja mobilna. Każdej z tablic można przypisać odpowiedni kolor tła oraz dodać różne usprawnienia.

1 comment

  1. Kaśka pisze:

    Bardzo pomocny artykuł, dzięki! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.