Gadżety ułatwiające życie

gadzety

Żyjemy w czasach technologicznego rozpędu, gdzie gadżety ułatwiające życie są dostępne na każdym kroku. Możemy uprościć sobie zrobienie każdej czynności.

Nowoczesne technologie na co dzień

Wiele maniaków technologicznych korzysta na co dzień ze skomplikowanych urządzeń. My jednak skupimy się na tych, które swoją pomysłowością uproszczą dzień przeciętnego zjadacza burgerów.

Smartband

To zazwyczaj bransoletka lub zegarek, który ma mnóstwo funkcji i nie służy wyłącznie do uniknięcia spóźnienia. Smartbandy mierzą naszą aktywność, ilość snu, tętno oraz przypominają o piciu wody. Dodatkowo możesz na nich grać w gry, robić zdjęcia, dzwonić i odbierać wiadomości. Czasy Jamesa Bonda stały się rzeczywistością.

Lokalizator kluczy

Ile czasu spędziłaś pod drzwiami własnego domu lub mieszkania, przetrząsając torebkę z znalenieniu kluczy? Ile razy musiałeś biegać po całym domu w poszukiwaniu kluczy do samochodu? Lokalizator jest odpowiedzią na wszystkie nerwowe poranki. Dzięki sygnałom dźwiękowym i lokalizacji, którą możesz podejrzeć na ekranie smartfona już nigdy ich nie zgubisz. Dotyczy to nie tylko kluczy, ale również telefonu i innych, szybko znikających przedmiotów.

Głośnik Bluetooth

Czy jesteś na wyjeździe, czy robisz grill w ogrodzie, wszędzie możesz posłuchać radia lub ulubionej muzyki, nie przenosząc tony kabli i ciężkich sprzętów muzycznych. Jeden mały głośnik połączony ze smartfonem wystarcza, aby rozkręcić imprezę!

Przenośny projektor

Czasy prezentacji biznesowych oraz oglądania meczów lub filmów nabrała nowego wymiaru, gdy przeniesiono projektory do tabletów i laptopów, które można wszędzie ze sobą zabrać.

Karta SD Wi Fi

Pozwala przesyłać zdjęcia bezpośrednio do karty pamięci twojego telefonu, tabletu, laptopa. Pozwala to na ich natychmiastową publikację np w mediach społecznościowych lub przeniesienie do internetowej chmury, dzięki czemu są bezpieczne.

Czytnik e-booków

Choć narażę się na lincz ze strony miłośników książek, uważam, że czytnik e-booków jest świetnym gadżetem dla każdego mola książkowego. Zmieści się wszędzie, jest lekki i możesz nosić przy sobie tyle pozycji, ile zapragniesz: nierzadko jest to kilkutysięczna biblioteka. Cóż, od czasu do czasu trzeba go naładować.

1 comment

  1. Cybermen pisze:

    Mi bardzo pomaga transmiter w aucie. Wchodzę, odpalam muzykę na androidzie i jadę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.