Jak wykorzystać ramki pod tablice rejestracyjne i gdzie je znaleźć?

Wykorzystanie ramek pod tablice rejestracyjne do reklamy

Niebanalne formy reklamy cieszą się rosnącą popularnością i zasadniczo trudno się temu dziwić. W końcu takie rozwiązania, jak ramki pod tablice rejestracyjne z nadrukiem mają szereg zalet. Przypatrujemy się im oraz wyjaśniamy, czym są i jak wykorzystać te ramki. Podpowiadamy również, na co zwracać uwagę, szukając tego typu produktów.

Do czego służą ramki pod tablice rejestracyjne?

W celu ochrony i poprawy estetyki tablic rejestracyjnych montuje się wokół nich ramki. To metalowe konstrukcje, które nie muszą, jednak mogą posiadać pewne nadruki. Z reguły nadruki są obecne, ponieważ firmy wiedzą już, że to dobre nośniki reklamy. Tym samym można powiedzieć, że ramki pod tablice rejestracyjne służą również do reklamy marek. Często można na nich zobaczyć nazwy i logo firm, a także numery telefonów czy nawet adresy przedsiębiorstw. Dlaczego wspomniany nośnik jest skuteczny?

Przede wszystkim ramki zapewniają spory zasięg reklamy. Zwłaszcza, jeśli dane auto stale jest w ruchu. Każde skrzyżowanie czy światła to okazja, aby zaprezentować markę innym uczestnikom ruchu. Chcą czy nie, widzą ją oni spoglądając przed siebie czy też w tylne lusterko. Również w czasie postoju trwa promocja marki. Widzi ją każdy, kto przechodzi obok samochodu stojącego na parkingu.

Ramki pod tablice rejestracyjne

Jakościowa ramka pod tablicę rejestracyjną

Nie ma wątpliwości, że reklamy na ramkach pod tablice rejestracyjne mogą być skuteczne i opłacalne. Niemniej musi być spełniony jeden warunek – wysoka jakość ramki. Chodzi tutaj zarówno o jakość samej konstrukcji, jak i przede wszystkim nadruku. Otóż jeśli chodzi o ramkę, ważne aby nie traciła barwy oraz solidnie trzymała się konstrukcji pojazdu. Aby tak było wystarczy zainwestować w produkt z dobrego metalu, odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Nieco trudniejsza jest natomiast sprawa z nadrukiem.

Reklama na tablicy rejestracyjnej – na co zwrócić uwagę?

Aby reklama była skuteczna, nadruk musi być estetyczny. Nawet jeśli nie robimy tego świadomie, wszyscy oceniamy rzeczywistość po pozorach. Podobnie jest z reklamą. Lepiej oceniamy te firmy, których reklamy prezentują się estetycznie. Co więcej, przydatne są tylko takie ramki, które będą prezentowały reklamę przez wiele lat. W przeciwnym wypadku inwestycja w nie okazuje się nieopłacalna. Powyższe czynniki sprawiają, że sensowne jest wyłącznie montowanie ramek z nadrukami, a nigdy z naklejkami. Poza tym warto zwrócić uwagę na jakość tego nadruku. Należy się upewnić, że nadruk jest odporny na upływ czasu oraz działanie czynników atmosferycznych. Pamiętajmy, że ramka stale będzie narażona na działanie wody, zarówno ciepłej jak i zimnej, a także wiatru i wielu innych czynników. Zagrożeniami są też kurz czy piasek.

Kogo wybrać do pomocy przy reklamie?

Wybierz firmę, która posiada doświadczenie w zakresie produkcji ramek pod tablice rejestracyjne z nadrukami. Ważne są też opinie użytkowników na temat danych ramek. Przed podjęciem współpracy z wytwórcą tego typu produktów, warto sprawdzić, co myślą o nim klienci. Obecnie opinie można bardzo łatwo znaleźć w internecie. Użytkownicy chętnie dzielą się tego typu komentarzami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.