Jakie miejsce jest najlepsze na organizację eventu w Warszawie

Event

Warszawa słynie nie tylko z tego, że ma ciekawą historię, a co roku przyjeżdżają do niej tysiące turystów. Warszawa słynie przede wszystkim z tego, że jest ona centrum biznesowym i show-biznesowym naszego kraju. Niemal każdego w Warszawie organizowany jest jakiś event, większy, bądź mniejszy. Wobec czego w niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu przestrzeń eventową w Warszawie, czyli miejsce, w którym warto zorganizować event, taki, z którego każdy przybyły gość będzie zadowolony.

Przestrzeń eventowa w Warszawie

Wybór odpowiedniego miejsca na event zależy przede wszystkim od tego, w jakim charakterze ma być dany event, jacy goście mają przybyć, jak również co będzie tematem przewodnim takiej imprezy. Gdyż w końcu event o tematyce fanatyków historii średniowiecza nie może być zorganizowany w klubie. Warto więc dopasować miejsce do rodzaju eventu. W Warszawie jest wiele miejsc, w których można zorganizować event, a do najbardziej popularnych miejsc należy zaliczyć:

  • Hotel Bristol Warsaw;
  • Dom Towarowy Braci Jabłowskich;
  • Endorfina Foksal;
  • Forteca;
  • Hotel Marriott.

Hotel Bristol Warsaw

Hotel ten należy do jednego z najchętniej wybieranych podczas organizacji eventów. Jest to odpowiednie miejsce na przykład, na ważną konferencję. Elegancja to słowo dobrze podsumowujące to miejsce, w którym przestrzenie konferencyjne noszą dumne miano salonów. Hotel należy do grupy Luxury Collection, zrzeszającym obiekty o największym prestiżu, jak również wyjątkowej aranżacji oraz oferujących duży wybór usług Concierge. Po zakończonym spotkaniu goście mogą udać się do hotelowego SPA.

Dom Towarowy Braci Jabłowskich

Jest to miejsce, które warto rozważyć przy organizacji eventu, bowiem jest to miejsce w modernistycznych przestrzeniach. Jest to również jeden z symboli międzywojennej Warszawy. Do dyspozycji organizatorów oddane zostało około 780 mkw. przestrzeni konferencyjnej. Przeszklone i doświetlone sztucznym światłem sale służą, jako miejsce aranżacji bankietów, pokazów mody, promocji, jak również targów.

Endorfina Foksal

Jest to kolejne miejsce, dzięki któremu każdy event będzie niezapomniany. Miejsce to bowiem otacza piękny park, również wewnątrz rosną piękne, stare drzewna, co dodaje temu miejsca szyku, elegancji, oryginalności, jak również ekskluzywności. Z obiektem tym współpracują znani artyści polskiej sceny muzycznej, jak i filmowej. Ofertę dla siebie znajdą tutaj zwolennicy zdrowego żywienia, jak również osoby poszukujące miejsca na konferencję w stylu ogrodowym.

Forteca

Miejsce to znajduje się w zielonej części Śródmieścia, niedaleko Nowego Miasta i Bulwarów Wiślanych. Miejsce to idealnie sprawdzi się przy organizacji bankietów, koncertów, uroczystych gal, jak również konferencji.

Hotel Marriott

Jest to luksusowy hotel położony w samym centrum miasta. Hotel dysponuje 18 salami konferencyjnymi, 2 niezależnymi salami balowymi, jak również nowoczesnym zapleczem AV. Miejsce to ma do zaoferowania 2600 m2 powierzchni przeznaczonej na konferencje i bankiety, jest więc to idealne miejsce na małe, średnie i duże spotkania organizowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.