MacBook Air dla miłośników multimedialnych sprzętów

MacBook Air

MacBook Air jest to wysokiej klasy, smukły i poręczny notebook. Wyposażony jest on w wyświetlacz panoramiczny, którego przekątna wynosi 13,3 cala. Waga urządzenia robi wrażenie, gdyż wynosi ona jedyne 1,25 kilograma. Dzięki temu, urządzenie łatwo można przenieść oraz zabrać ze sobą w podróż. Spisuje się ono w ramach mobilnego, multimedialnego sprzętu. Komputer posiada eleganckie podświetlenie LED, które pozwala pracować na urządzeniu również późną porą. Na stanie komputera znajduje się błyszcząca powłoka, która może wyświetlać milionów kolorów. Co ważne, urządzenie to powstało zgodnie z ekologią, ze źródeł recyklingowych. Mianowicie, model ten powstał z opiłków odzyskanego materiału, czyli z aluminium. Komponent ten wykazuje odporność i trwałość, a także wpływa on na niską wagę urządzenia.

MacBook Air – mobilny, lekki i wydajny

Ten multimedialny notebook ma również bardzo dobre zabezpieczenia, które chronią komputer przed włamaniem. Zalogować się można do niego za pomocą swojego osobistego odcisku palca. To rozwiązanie może zastąpić żmudne logowanie za pomocą hasła. Jest to również bardzo bezpieczna metoda, która chroni dane wrażliwe znajdujące się na dysku. Na dużą uwagę zasługuje także klawiatura tego urządzenia. Charakteryzuje ją dedykowany, mechanizm motylkowy. Oznacza to, że klawisze od klawiatury są nawet czterokrotnie bardziej stabilne, w porównaniu do klasycznych wersji. Takie klawisze reagują niezwykle szybko i precyzyjnie, co wpływa znacząco na komfort pracy. Bateria tego urządzenia, po pełnym naładowaniu może działać nawet 12 godzin. Jest to możliwe dzięki wbudowanej baterii litowo-polimerowej o pojemności 54 Wh. W tym modelu zastosowano również wysokiej klasy kamerę FaceTime HD. Za jej pomocą można przeprowadzać rozmowy biznesowe.

MacBook Air i jego szeroki pakiet aplikacji

W modelu tym zastosowano również układ trzech mikrofonów, które niezwykle precyzyjnie rejestrują rozmowy, niwelują one szmery i inne zakłócenia. W tym urządzeniu producent zastosował także kartę graficzną Intel HD Graphics 6000. Ta zintegrowana karta graficzna umożliwia obsługiwanie zaawansowanych programów. Za komunikację bezprzewodową w tym modelu odpowiada łącze Wi-Fi oraz łącze Bluetooth. Procesor Intel Core i5, zastosowany w tym sprzęcie zapewnia efektywną i komfortową pracę, nawet przy zaawansowanych aplikacjach. Ten procesor ma dużą wydajność, jest on ,,sercem” tego urządzenia. Producent, zastosował również specjalne ułatwienia dostępu dla użytkowników z niepełnosprawnościami. Mianowicie, osoby posiadające wady wzroku, słuchu bądź wykazujące niepełnosprawność ruchową, bez problemu mogą korzystać z zaawansowanych funkcji. Za te funkcjonalności odpowiada między innymi opcja: ,,zoom”, ,,dyktowanie” oraz wariant ,,sterowanie przełącznikami”. W celu łatwiejszego sterowania urządzeniem, w tym modelu zastosowano gładzik Force Touch. Na stanie urządzenia znajdują się również aplikacje biurowe, dzięki którym szybciej i efektywniej można pisać wiadomości, przeglądać kontakty oraz robić raporty.

Sprawdź również na: https://idream.pl/mac/macbook-air.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.