Nowy Samsung Galaxy – czym wyróżnia się nowa seria S22?

Kobieta trzyma w dłoniach nowy telefon

Artykuł sponsorowany.

Nowy Samsung Galaxy w trzech wersjach.

Nowy Samsung Galaxy z serii S22 to niezwykle ciekawy wybór, jaki niedawno pojawił się na rynku smartfonów. Dotyczy to każdej jego wersji, gdyż najnowszy smartfon marki Samsung jest dostępny w trzech rodzajach. Topowy z nich to S22 Ultra, łączący w sobie najlepsze cechy serii Note i serii S, jednak dwa pozostałe modele – S22 i S22 Plus – wcale nie są mniej ciekawą opcją dla tych, którzy szukają telefonu zarówno do pracy, jak i rozrywki. Jakie główne cechy mają nowe flagowce Samsunga?

Nowy Samsung Galaxy został zaprezentowany w trzech odsłonach. Są to kolejno – S22, S22 Plus i S22 Ultra. Czym te modele różnią się od siebie? Podstawową różnicę widać już na pierwszy rzut oka, gdyż każdy z tych smartfonów dysponuje ekranem o innej przekątnej. Największy jest oczywiście S22 Ultra, oferujący swoim użytkownikom aż 6,8 cala przestrzeni roboczej. Dla wielbicieli bardziej kompaktowych kształtów lepiej nada się najmniejszy telefon w serii, czyli S22 oferujący 6,1 cala przestrzeni roboczej. W przypadku S22 Plus mamy do czynienia z 6,6 cala.

Pomimo różnic w przekątnej ekranów są one do siebie dosyć zbliżone technologicznie. Każdy wykorzystuje ekran AMOLED o odświeżaniu z częstotliwością 120Hz, co będzie dobrą wiadomością dla każdego, kto ceni sobie płynny i krystalicznie czysty obraz, niezależnie od tego, co akurat dzieje się na ekranie.

Najnowszy smartfon z serii Galaxy – idealny dla branży kreatywnej

Każda osoba pracująca w branży kreatywnej powinna docenić najnowszy smartfon S22 Ultra, czyli topowy model serii. Jest to nie tylko smartfon z dużą baterią pozwalającą na wiele godzin pracy, ale także urządzenie dysponujące wieloma ciekawymi rozwiązaniami. Przykładem może być rysik SPen, dotychczas znany jedynie z serii Note.

Rysik w najnowszym smartfonie S22 Ultra to potężne narzędzie, które nie powino mieć najmniejszych problemów z odczytywaniem pisma odręcznego. Wybierając S22 Ultra, można więc zapisywać wszystkie pomysły i zadania jak w klasycznym zeszycie i następnie przenosić je w przestrzeń wirtualną bez większych problemów.

Nowy Samsung Galaxy – smartfon z dużą baterią

Jedną z zalet nowego Samsunga Galaxy będzie z całą pewnością duża bateria i dotyczy to każdego modelu z serii. S22 oferuje nam 3600mAh pojemności akumulatora, natomiast w przypadku topowego modelu S22 Ultra jest to aż 5000mAh – jest to niezwykle dobra wiadomość dla każdego, kto szuka telefonu, który powinien być w stanie wytrzymać cały dzień intensywnego użytkowania.

Niezależnie o którym modelu z serii mówimy, nowy Samsung Galaxy jest niezwykle ciekawym smartfonem. Zachwyca jakością zdjęć, wydajnością i czasem pracy na baterii, czyli właściwie wszystkimi rzeczami, którymi powinien cechować się dobry smartfon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.