Przenośny projektor The Freestyle a telewizor – zalety i wady tego rozwiązania

Męzczyzna włączył sobie przenośmy projektor

Artykuł sponsorowany.

Ogromne ekrany do niedawna były pewnym luksusem, na który nie każdy mógł sobie pozwolić. Te czasy odeszły do przeszłości nie tylko dzięki lepszemu zaawansowaniu technologicznemu telewizorów i ich niższym cenom, ale także dzięki projektorom. Nowoczesne projektory pozwalają na uzyskanie świetnej jakości obrazu i mają masę zalet, których próżno byłoby szukać w przypadku ekranów telewizorów. Czy to oznacza, że taki sprzęt jak przenośny projektor The Freestyle to lepszy wybór?

Czym jest przenośny projektor The Freestyle? Czyli nowy projektor marki Samsung

Przenośny projektor The Freestyle marki Samsung to nowa propozycja dla tych, którzy szukają zalet posiadania ogromnego ekranu, jednak z jakiegoś powodu nie chcą inwestować w klasyczny, wielki telewizor. Nowy projektor Samsunga zdecydowanie wyróżnia się na tle innych urządzeń do projekcji obrazu dostępnych na rynku. 

Pierwszą różnicę dostrzeżemy już gołym okiem – ten sprzęt bardziej przypomina… duży studyjny mikrofon niż projektor. Jest to zasługą jego podłużnej obudowy oraz stojaka, jednak celem producenta nie było wcale upodobnienie urządzenia do mikrofonu, tylko zapewnienie maksymalnej elastyczności w jego użyciu. W jaki sposób?

Przenośny projektor The Freestyle – wyświetlaj obraz, gdzie tylko chcesz

Zastosowanie nietypowej konstrukcji projektora przenośnego Freestyle ma jeden cel – zapewnienie rozrywki użytkownikowi wszędzie tam, gdzie będzie tylko tego chciał. Projektor jest regulowany w zakresie 180 stopni, co sprawia, że kiedy odpowiednio wyregulujemy jego stojaczek, możemy wyświetlić obraz nawet na suficie.

Oczywiście w klasycznym projektorze mogłoby to skutkować problemami ze stabilizacją obrazu i jego wypoziomowaniem. Właśnie dlatego przenośny projektor The Freestyle został wyposażony w szereg zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które automatycznie czuwają nad tym aspektem wyświetlania treści. Posiada on opcję Automatycznego Dostosowywania Obrazu, która w czasie rzeczywistym dostosowuje obraz do tła – między innymi potrafi dostosować go do koloru tła, co sprawia, że nie jesteśmy skazani na poszukiwanie krystalicznie czystej, białej ściany za każdym razem, kiedy chcemy użyć projektora.

Nowy projektor Samsung a jego mobilność

Zdecydowanie jedną z największych zalet, jakie oferuje The Freestyle, jest jego mobilność. Nietypowy kształt zdecydowanie ułatwia jego przenoszenie, a jeśli dodamy do tego fakt, że ten projektor waży jedynie 830 gramów, będziemy mieli pewność, że Samsung The Freestyle będzie mógł towarzyszyć nam w każdej podróży. Wpłynie na to jeszcze jego łączność – projektor posiada wejście USB typu C, dzięki czemu podłączymy go do powerbanka w każdych warunkach.

Warto nadmienić tutaj jeszcze o tym, że to urządzenie jest wyposażone w przestrzenny głośnik, pozwalający na emisję dźwięku w 360 stopniach. Dzięki temu rozwiązaniu nie musimy brać ze sobą głośników w każdą podróż – przenośny projektor Samsung The Freestyle doskonale da sobie radę z odtwarzaniem dźwięku podczas seansu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.