Gdzie oglądać filmy online?

Para ogląda film w domu

W dobie internetu encyklopedie, gry na płytach, książki, poradniki czy zwykłe gazety z informacjami… odeszły do lamusa. Dziś wszystko znajdziemy w sieci, co zaoszczędza nam nie tylko czas, ale pozwala również zaoszczędzić pieniądze a przede wszystkim papier, który jest tak cennym surowcem.

Tv podobnie jak gazety też odchodzi w zapomnienie?

Raczej nie i jeszcze długo nie odejdzie. Filmy czy seriale, mimo tego iż znajdziemy je w sieci i możemy (często darmowo) oglądać, lepiej nam się jednak ogląda na dużym ekranie – tv. Podłączamy komputer do dużego tv i kina domowego i możemy się cieszyć wysokiej jakości filmem – często nowością, której jeszcze w kablówce długo nie zobaczymy.

Kino odchodzi w zapomnienie?

Bardzo często będąc w kinie, da się zauważyć, że sale „świecą pustkami” – niestety – to właśnie wina tego, że większość filmów znajdziemy już w sieci i wolimy je obejrzeć w domu – w wygodnym fotele, a przede wszystkim – przeważnie za darmo. Jednak jest wiele filmów, które mimo wszystko „muszą” być obejrzane na ogromnym ekranie w kinie, by ujrzeć wszystkie szczegóły i móc zachwycać się wszystkimi detalami – których często nie uda nam się dostrzec na małym ekranie.

Kino domowe lepsze od wyjścia do kina z ogromnym ekranem?

Zdania są podzielone. Są zwolennicy oglądania filmów tylko i wyłącznie w kinie a są i tacy, którzy wolą obejrzeć film w domowych zaciszu i cenią sobie wygodę i prywatność.

Większość tych, którzy twierdzą, że film można zobaczyć w domu (np. na portalach typu otube.pl) i tak jest dużo wygodniej i taniej, to oczywiście młode osoby. Starsi natomiast wolą wybrać się ze znajomymi czy w parze do kina i zobaczyć film na dużym ekranie – nawet jeśli nie ma w nim jakiś mega efektów specjalnych. Jeszcze długo kino będzie istniało i puszczało filmy, które mimo wszystko pojawiają się w kinach nieco wcześniej niż w sieci i to w doskonałej jakości. Doskonale wiemy, że wszystkie filmowe nowości, które dopiero co weszły do kin, owszem znajdziemy w sieci, ale będą kiepskiej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.