Baw się modą. Podkreśl swój styl… personalizowanymi skarpetkami!

Mężczźni w garniturach i kolorowych skarpetkach

W dobie wszechobecnej standaryzacji każdy z nas szuka indywidualnego sposobu na podkreślenie własnego stylu. Okazuje się, że swój charakter i osobowość można wyrazić także poprzez… skarpetki z własnym nadrukiem! Jak wykonać takie skarpetki i czym się inspirować? Podpowiedzi szukajcie poniżej.

Personalizowane skarpety – dlaczego warto?

Personalizowane skarpety zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego – ponieważ oprócz tego, że świetnie dopełniają stylizację, jako najdrobniejszy element garderoby potrafią doskonale określić nas, jako ich posiadaczy. Ponadto skarpetki z własnym nadrukiem idealnie się wpisują w aktualne trendy. Oszczędne w formie, a jednocześnie niezwykle ciekawe, przygotowane specjalnie dla nas – odzwierciedlają zdroworozsądkowe podejście do mody, przemyślane zakupy, życie w zgodzie z naturą. Po trzecie: skarpetki z własnym nadrukiem to prawdziwy wielozadaniowiec. Ubierzesz je bowiem na co dzień, na przykład do ulubionych dżinsów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by mogły towarzyszyć nam w bardziej odświętnych sytuacjach, założone np. do eleganckiego garnituru.

Warto też dodać, że skarpetki na zamówienie to alternatywa dla wszechobecnego plastiku. Zamiast różnego rodzaju mało przydatnych breloczków i innych gadżetów, zakładamy jedną z bardziej przydatnych części garderoby, która powie o nas więcej niż obleczona w piętnaście bransolet ręka. Czy może być więc coś bardziej “naszego”, co tak drobiazgowo podkreśli nasz styl i osobowość?

Jak wybrać odpowiednie skarpetki?

Ponieważ od dodatków zależy tworzenie ciekawych i oryginalnych stylizacji, sam kolor skarpet, nawet jeśli intensywny i zaktualnej palety barw, musi do nas pasować i odzwierciedlać nasze cechy charakterystyczne. Być czymś, co uosabia twoje indywidualne upodobania i zainteresowania. Personalizowane skarpety sprawdzą się w tej roli znakomicie. Najefektywniej mogłyby wyglądać solo, lecz z oczywistych względów nosimy  je w… nieoczywistych połączeniach.  Umożliwia to na opracowanie i wytworzenie dużej ilości spersonalizowanych kompozycji, poprzez dowolne łączenie elementów w różnym kolorycie i wykończeniu.

Ile czeka się na skarpetki na zamówienie?

Na realizację zwykle czeka się od 4 do 6 tygodni. Dlaczego tak długo? Otóż puszczając wodze wyobraźni i zlecając wykonanie skarpet z własnym nadrukiem musimy przejść przez cały proces zamówienia. Wybieramy: najpierw surowiec, z którego skarpety powinny być wykonane (oczywiście na podstawie dostarczonego katalogu). Następnie skupiamy się na projekcie, decydujemy się na rozmiar i zamawiamy druk.

Warto przy tym dodać, że skarpetki na zamówienie to nie tyle podążanie za modą, co pozostawanie wiernym swoim własnym upodobaniom. Jeśli jesteś w stanie poczekać na swoje wymarzone skarpety – oznacza to ni mniej, ni więcej, że masz plan na swój własny styl i… nie zawahasz się go zrealizować.

1 comment

  1. Andrzej pisze:

    Kolorowe skarpetki to jest hit! Uwielbiam 😀 Robia furorę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.