Karty prepaid – Prezent, który zawsze się spodoba

Prezent

Artykuł partnera

Choć lubimy sprawiać innym radość, szukanie pomysłu na prezent to niekiedy prawdziwa zmora. Zwłaszcza, jeśli o danej osobie mało wiemy, albo po prostu nie potrafimy dobrać czegoś adekwatnego do jej zainteresowań. Podczas intensywnego zastanawiania się, łatwo zapomnieć o najprostszym rozwiązaniu, gwarantującym uśmiech obdarowanego – kartach prepaid!

Karta prepaid, czyli jaka?

Inaczej karta przedpłacona, to po prostu karta płatnicza, na której znajdują się środki do wykorzystania w danym sklepie czy usługach. Dzisiaj można zakupić taką kartę niemal w każdym sklepie sieciowym. Jest to z pewnością sposób na bardziej zindywidualizowany prezent, niż pieniądze w kopercie. Nie trzeba wiele wiedzieć o danej osobie, aby swoim prezentem sprawić jej prawdziwą przyjemność.

Jaką kartę przedpłaconą wybrać?

Najlepiej zdecydować się na zakup karty do sklepu lub usługi, z których nasz cel już korzysta, albo chciałby zacząć korzystać. Karty przedpłacone są uważane za najbezpieczniejszy środek płatniczy, ponieważ ich użycie nie wymaga podawania swoich danych bankowych. Niektóre z nich, tak jak np. kartę Nintendo, można naładować po każdym zużyciu środków, a więc może to być prezent na dłuższą metę.

Coś neutralnego

Szukając prezentu jak najbardziej neutralnego, można zdecydować się na zakup doładowania Google Play. Osoba będąca w posiadaniu takiej karty ma mnóstwo możliwości jej spożytkowania. Może kupić za nią filmy, aplikacje mobilne, książki i wiele innych.

Prezent dla słuchaczy

Muzyki słucha praktycznie każdy, dlatego karta upominkowa pozwalająca słuchać ulubionych piosenek nie może być nietrafionym prezentem. Warto więc zakupić np.kartę upominkową Spotify, który jest obecnie najpopularniejszym odtwarzaczem muzycznym ze stale rozwijającą się bazą wykonawców.

Propozycje dla graczy

Jeśli mamy do czynienia z graczem korzystającym ze sprzętu Sony, warto podarować mu kartę Playstation. Dzięki niej obdarowany będzie mógł wydać zgromadzone na niej środki na zakup wymarzonej gry albo dodatków. Analogiczne karty dostępne są także dla użytkowników konkurencji. Dla posiadacza konsoli Microsoftu karta Xbox to dodatkowa gratka, gdyż za otrzymane środki kupi nie tylko gry na konsolę, ale także zrobi zakupy w sklepach Windows.

Jeśli urodziny albo inna okoliczność zbliżają się wielkimi krokami, nie jest jeszcze za późno! Zamiast nieprzemyślanego prezentu kup kartę przedpłaconą, a podarunek na pewno nie wyląduje w ciemnej szafie. Wszystkie rodzaje kart zakupisz na stronie doladowania.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.